Volné pracovní místo  Servisní mechanik - 13.mzda, závodní stravování, práce na jednu směnu! (M/Ž)

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 29 000–34 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, globální firmu se sídlem v Ústeckém kraji, hledáme posilu týmu. Staň se součástí skvělé moderní společnosti zde u nás!

CO VÁM POSKYTNEME A CO DO NÁS MŮŽETE OČEKÁVAT?

  • Motivující finanční ohodnocení!
  • 13.mzda, ke které se vážou další odměny a bonusy!
  • Penzijní připojištění a stravování ve firemní jídelně!
  • 5 týdnů dovolené!
  • Poukazy na kavárnu a další obdobné benefity!
  • Možnosti pro rozvoj ve smyslu moderního mezinárodního pracovního prostředí, jazykových kurzů či rozsáhlého programu firemního vzdělávání!
  • Stálá pracovní doba od 6:00 do 14:00!

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE?

  • Provádění oprav a údržby.
  • Minimalizace prostojů.
  • Pravidelné preventivní kontroly.

POŽADUJEME PO VÁS PÁR DOVEDNOSTÍ

  • Absolvované vzdělání v oboru strojního mechanika, zámečníka nebo obdobně.
  • Praxe v oboru je vždy výhodou.
  • Schopnost číst a porozumět technickým schématům.
  • Schopnost pracovat v týmu, být flexibilní.

Připojte se k nám a staňte se klíčovým členem týmu, který udržuje naši výrobu v plném proudu!